Dziś mamy:  19 / 05 / 2024 …bądźcie zdecydowani iść pod prąd obiegowych poglądów i rozpropagowanych haseł!/JPII/
Prymusi Siedemnastki

Ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018

W piątkowe przedpołudnie 22 czerwca 2018 r. na dziedzińcu szkolnym odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Do zgromadzonej młodzieży słowa pochwały i inspiracji, nawiązując do Mundialu, skierowała Dyrektor Szkoły Małgorzata Iwankiewicz. Następnie UCZNIOWIE, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i frekwencji oraz LAUREACI konkursów i zawodów, a także CI, którzy nie szczędzili sił dla społeczności szkolnej otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Najwyższą średnią ocen w klasach 1 i 2 w roku szkolnym 2017/2018 uzyskała uczennica klasy drugiej teatralnej JOANNA GAJ (5,27)Świadectwa z biało-czerwonym paskiem otrzymały również: Magdalena Drozdowska (2A), Karolina Chudzik, Marika Klarman, Kornelia Makowska i Małgorzata Nacewicz (2E) oraz Aleksandra Jerzycka (2F).

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy nie opuścili ani jednej godziny w całym roku szkolnym: Patryk Gazdecki (1C) i Kamil Bartoszczak (1F).
Najwyższą średnią ocen osiągnęła klasa 2E, której wychowawcą jest p. Danuta Kowalczyk, a najlepszą frekwencję miała klasa 1C,której wychowawcą jest p. Anna Bukiewicz-Szul
Wyróżnieni uczniowie>>
Gratulujemy! Życzymy zasłużonego wakacyjnego odpoczynku!
Fotogaleria>>